Şehirler Sohbet Chat Odaları

chat sitelerinde ip gizleme

Şehirlerine özel sohbet adı altında sayfalarımız bulunmakta. Site içerisinde odalarımızda yer alan kullanıcılar şehirlere özel sohbet sayfasından giriş sağlıyor. Fakat dilediği an yine diğer şehirlerden giren kullanıcılar ile diğer şehirlerlerden giriş yapan kullanıcılar ile yine bir arada bulunuyor. Şehirlere özel sohbet odaları hizmeti veren sitemize istelik tüm cihazlardan bağlanabilme imkanınız olduğunu unutmayın. Hatta kullanıcılarımıza eski ve yeni sürüm gibi özelliklerle giriş yapabilmeleri adına olanac sağlıyoruz. Yeni sürümler ile eski sürümler arasında ne fark var diyecek olursanız; Görünüş açısından tutun, çeşitli kullanıcıların daha rahat sohbet edebilme adına çeştili kısa yollara kadar pek çok fark bulunduğunu belirtmek isteriz.

Yeni ve eski sürümlerin dilediğiniz ile giriş sağlayabilirsiniz. Tüm odalarımız tamamen %100 mobil uyumlu olması ile birlikte dilediğiniz cihazdan direk olarak giriş sağlayabilirsiniz. Hatta istelik çeşitli uygulamalarımızda mevcuttur. Yani mobil akıllı cihazlardan kullanıcılarımıza özel mobil uygulamamızda bulunmaktadır. Böylelikle kullanıcılarımız her hangi bir tarayıcı kullanmadan GooglePlay üzerinden uygulamamızı indirerek direk olarak tarayıcı kullanmadan tek tıkla odalarımıza bağlanabiliyor. Peki uygulamamızı nasıl mı indirebilirsiniz.?

grup sohbet ortami

Google Play Android Uygulama

Tüm android uygulamamızı indiren kişiler sohbet odalarımıza daha kolay ve rahat şekilde bağlanabiliyor. Her cihaza özel uygulamamız olduğundan bahsetmıştik değilmi.? Peki bilgisayar üzerinden her hangi bir tarayıcı aracılığı ile sayfamıza ulaşan kişiler için nası lbir uygulamanız mevcut diyecek olursanız.

Türkçe mIRC Script

Bilgisayar sahibi olan kullanıcılarımıza özelde script programımız bulunmakta. PC’lerine masa üstlerine kurabilecek oldukları bir program ile tek tıkla odalarımıza bir rumuz belirterek giriş sağlayabilirsiniz. Odalarımız içerisinde yer alan bay bayan pek çok kullanıcımız bulunmaktadır. Bu kişiler de her birisi türkiyenin her bir il’inden genç yaşlı bay bayan kişilerden oluşmaktadır. Üstelik bu kişilerde kimisi tabletlerden, kimisi mobil cihazlardan, kimisi çeşitli mirc yada mobil uygulamamız aracılığı ile odalarımız içerisinde yerlerini almaktadır. Peki size uygun olan hangi uygulamamız, ya da hangi şehirlere özel odalarımız.? Kafanızda pek çok istek yada görüş mi bulunuyor.? Bunların hepsini bir arada da yapabilirsiniz.? Tüm odalar içerisindede aynı anda tek bir rumuz ile yerinizi alabilirsiniz. Dilediğiniz an itibar ile dilediğiniz odamızdan çıkış yapabilir, dilediğiniz odamıza giriş yapabilirsiniz. Şehirlere özel sohbet imkanı sunan ve tüm çeşitli program ve uygulamalarımız yada her hangi bir tarayıcı üzerinden sitemizde vakit geçirecek olan tüm kullanıcılarımıza keyifli dakikalar ve seviyeli hoş sohbetler dileriz..

Admin
makale yazarıMakale Yazarı :
like0 views okundu
kategoriKategori : Genel
yorumyorum yok
linkLink : Şehirler Sohbet Chat Odaları
tag
Etiketler
Benzer Yazılar
yorumlar


Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?