Sanal Sohbet Tanışma

Rastgele Sohbet

Sanal alem içerisinde günümüzde gelişen teknoloji ile alışveriş, bilgi paylaşımı, eğlence, sohbet, arkadaşlık, oyunlar vb aklınıza gelebilecek herşeyi gerçekleştirebiliyorsunuz. Gençlerinden yetişkin bireylerine kadar her kişi genelikle tüm işini internet üzerinden çözüme kavuşturuyor. Sadece sanal alem üzerinde örneğin kendi sitemizden örnek verelim. Siber.Net internet aleminde sizlere online canlı görüntülü kayıtsız şartsız üye olmadan sohbet binlerce kişi ile bir araya getirerek sohbet ettiriyor. Tanışanlar, arkadaş olanlar, nice güzel dost kazananlar herşey burada. Dediğimiz gibi biz sadece kendi sitemizden örnek vermiş bulunduk.

Pek Çok Özelliği Bir Arada Kullanın

Sanal alemde örneğin boş vakitlerinizi geçireceksiniz. Bu boş vakitlerinizi ne yaparak geçirmek istersiniz.? Sitemizde sohbet edebilir, oyunlar oynayabilir, radyo dinleyebilir hepsini bir site içerisinde ücretsiz üyeliksiz gerçekleştirebilirsiniz. Sanal alemde oluştutulan arkadaşlıklara genellik ile pek çok sıcak bakılmamakta. Peki neden.? Çünkü kimin ne olduğunu klavye üzerinden ne kadar tanıyabiliriz.? En fazla karşımızdaki kurduğu cümleler kadar tanır ve biliriz. Bu gerekçe ile kişiler net ortamında gelişen hiç bir seye sıcak bakamamaktadır. Fakat şöyle birsey vardır. Herkes bir değil. Binbir çeşit farklı zihin, düşünce, fikir ve beklentilerle sitemizde insanlar yer alabilir. Kişiler birbirlerine gösterdikleri samimiyeti ve içtenlikleri ile güven kazanırlar.

chat sitelerinde ip gizleme

Kişisel Hak ve Gizlilik

Sitemiz içerisinde kullanıcılarımızın gizliliğine önem veriyoruz. Örneğin kullanıcılar özel alanlarda birbirinize paylaşacağınız özel bilgi ve belgelerden sakınmanılarını tercih ederiz. Rumuz kayıt işlemlerinde ya da özel bölümlerde gerçekleştirilen sohbetler üçüncü kişiler taraflarında görüntülenemez tamamen birebir karşınızdaki kişi ile aranızda olması adına sistemimiz düzenlenmiştir. Fakat oda genellerinde halka açık herkesin görebileceği alanlarda özel bilgilerinizin paylaşımı zaten sitemizde yasaktır. Sanal alemde güvenliğiniz ve gizliliğiniz tamamen yine sizlere bağlı olduğunu belirtmek isteriz.

Admin
makale yazarıMakale Yazarı :
like0 views okundu
kategoriKategori : Genel
yorumyorum yok
linkLink : Sanal Sohbet Tanışma
tag
Etiketler
Benzer Yazılar
yorumlar


Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?