Kızlarla Sohbet Etmek

Kizlarla Sohbet

Kızlarla Sohbet Etmek

Kızlarla muhabbet kurmaya çalışmak, bir çok erkek için zor bir deneyim olabilir. Kızlarla sohbet etmek için belli başlı bazı kriterler var, onları uyguladığın taktirde konuşamayacağın hiç bir kız yok diye düşünüyorum. İlk önce bir kızla muhabbete başlamadan önce kendine güvenmen ve emin olman lazım. Bu konudaki tecrübelerimi naçizane sizlerle paylaşmaya çalışacağım. Öncelikle Kızlar neleri ilginç bulur? hep beraber bakalım.

Hoşlandığınız bir kızla bir buluşma yani randevu ayarladınız. Eğer konuya bir yerlerden girmek istiyorsanız, karşınızdaki kızla ortak bir yönünüz olup olmadığını tespit edin. Örneğin film, müzik, kitap veya nelerden hoşlanıp nelerden hoşlanmadığını sorabilirsiniz. Gelecekte neler yapmayı planladığını veya hayallerini sorun. Ailesinin durumunu, kaç kardeş olduklarını, aslen nereli olduklarını. Seyahat veya tatil ile alakalı planlarını sorun. Bunlar da aklına gelmiyorsa boş zamanlarında ne yaptığını sorun. Fakat bu sorular bir sohbet havası içerisinde geçsin. Gözünüzde siyah güneş gözlükleri, elinizde sigara veya puro FBİ ajanları gibi kızı sorgular gibi bir havaya girmeyin. Kız elinizden uçar gider peşinden bakakalırsınız.

Mümkün mertebe gerginliği terk etmeye bakın, çünkü gerginlik kızlarla sohbet konusunda önünüzdeki en büyük engellerden biridir.

Kızlarla sohbet ederken iştahlı ve aç gözlerle onu süzüp ürkütmeyin. Kızlar böyle ürkütücü bakışlardan hoşlanmazlar. Yani demem o ki, “Öküzün Trene Baktığı Gibi Bakmayın” son derece doğal, sakin, kendinizden emin olun.

Kızlarla Sohbet

Kızlarla Sohbet

Bir Kızın Sizden Hoşlanıp Hoşlanmadığını Nasıl Anlarsınız?

Eğer konuştuğunuz kız sizden hoşlanmaya başladıysa bunun basit bazı emareleri vardır. Bunlar aşağıda sıralanmıştır.

  1. Yaptığınız şakalara kötü bile olsa gülerler.
  2. Sizi sosyal medya hesaplarına ekleyerek paylaşımlarınızı beğenirler.
  3. Yakın çevresine ve ailesine sizden bahsederler.
  4. Sana cilveyle karışık şaka yapmaya başlar.
  5. Gözlerinin içine her zamankinden daha fazla bakar.
  6. Konuşma esnasında sık sık sana temas eder.
  7. Her buluştuğunuzda utangaç tavırlar sergilerler.
  8. Çok fazla ilgi gösterirler.

Kızlarla Sohbet Ederken Komik ve İlginç Olma Çabasından Vazgeçin

Bir çok erkeğin yaptığı hatalardan birisi de, bir kızla konuşurken eğlenceli ve ilginç bir insan gibi görünmeye çalışmak ve sohbeti hep bu doğrultuda sürdürmek! Aslında bu yapılan hareket son derece sakat bir davranıştır ve normal bir sohbeti öldürebilir. Tuhaf ve rahatsız edici muhabbetler karşınızdaki kızı sıkabilir. Bu yüzdeyken sizinle olduğu sürece onun kendisini rahat hissetmesini sağlamalısınız. Yukarıda da belirttiğim gibi doğal olmaya gayret edin, hiç olmadığınız biri gibi hareket etmeye çalışmak kendinizi gizemli biri gibi göstermek sizin samimiyetsiz ve sahtekar biri olduğunuz izlenimi verebilir.

Chat Sitelerinde Kızlarla Chat Yapmak

Chat sitelerinde durum biraz daha farklıdır, çünkü kimse birbirinin yüzünü görmediği, sesini duymadığı için olaylar daha hızlı gelişir. Genelde burada bir kızla yapılan muhabbetler reel sohbet ortamlarına taşınır. Gerçek yaşamda bir kızla muhabbet edemeyen mahçup erkekler, üzerlerindeki utangaçlık duygusundan sıyrılmak için Siber.net chat siteleri içerisinde kendilerine yer edinirler. Kızlarla chat konusunda bazı can alıcı noktaları sizlerle paylaşmaya çalıştık. Hala bir kızla konuşmak konusunda kendinizi hazır hissetmiyorsanız, siber.net güvenilir chat siteleri içerisinde bir deneyim yaşamaya ne dersiniz?

[wpb-random-posts]

Admin
makale yazarıMakale Yazarı :
like0 views okundu
kategoriKategori : Sohbet Odaları
yorumyorum yok
linkLink : Kızlarla Sohbet Etmek
tag
Etiketler
Benzer Yazılar
yorumlar


Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?