Güvenilir Sohbet Arkadaşlık Siteleri

chat sitelerinde ip gizleme

Ücretsiz güvenilir sohbet ve arkadaşlık siteleri mi arıyorsunuz.? Hiç bir kayıt vb işlem olmadan tamamen bedava güvenilir şekilde sohbet etmek isteyenler burada.

Siber.net sohbet odalarımız kullanıcılarına istedikleri şekilde görüntülü, resimli, sesli canlı çeşitli sohbet edebilme imkanı sunar. Kullanıcılarımızın isteğine bağlı diledikleri tarzda sohbetleri tamamen ücretsiz şekilde gerçekleştirebilirler. İnternet üzerinde doyasıya sadece bir rumuz (takma isim) belirterek neler yapabileceğinizin farkındamısınız.? Sitemiz içerisinde tek bir rumuz ile kayıtsız şartsız kişilerle özel alanda birebir ses kayıtları ve resimler gönderebilirsiniz. Canlı özel birebir kamera açabilir resimler paylaşabilirsiniz. Dilerseniz sesli görüşmeler yapabilirsiniz. Bunların hepsini hiç bir ücret ödemeden sınırsız 7/24 sitemiz içerisinde gerçekleştirebilirsin.

Tüm Akıllı Telefonlardan Bağlan

Siber.net sohbet odalarımız içerisine tüm akıllı cihazlardan sorunsuzca giriş sağlayabilirsiniz. Koşulsuz şartsız %100 bedava sohbet ederke yeni arkadaşlar edinin. Yep yeni arkadaşlıklara, yep yeni dostluklara siber.net ile yelken açmaya hazırmısın.? Sende herkes gibi odalarımız içerisinde yerini al ve tadını çıkarmaya başla. Hiç bir ücret ödemeden güvenirli şekilde online keyif dolu anları sende yaşa.

Gizliliğinize Önem Veriyoruz

Kullanıcılarımız sitemiz içerisinde ekledikleri profil resimleri admın onayı aldıktan sonra yayınlanmaya başlar. Eklediğiniz profil resimlerini siteye giriş yapan her kullanıcı görmektedir. Kişilerle özel alanda gerçekleştirdiğini sohbetlerde birbirlerinizle paylaştığını herhangi bir diyalog, özel bilgi yada resim, ses kaydı gibi durumlardan kişiler kendileri sorumludurlar. Oda genellerinde (herkezin görebileceği odalarda) zaten bu gibi bilgilerin paylaşımı zaten yasakdır. Siz kendiniz bilgilerinizi kişilerle ile paylaşımda bulunmadığınız sürece hiç bir bilgi yada belge üçüncü bir kişi ile paylaşımı söz konusu değildir. Bunun için Siber.Net sitemizde dilediğiniz her çeşit sesli görüntülü resimli sohbetleri gerçekleştirebilirisiniz.

Admin
makale yazarıMakale Yazarı :
like0 views okundu
kategoriKategori : Genel
yorumyorum yok
linkLink : Güvenilir Sohbet Arkadaşlık Siteleri
tag
Etiketler
Benzer Yazılar
yorumlar


Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?