Gece Sohbet Odaları

gece sohbet odalari

Gece Sohbet Odaları

 Gece Chat siteleri sayesinde arkadaş ve yaren bulmak daha da kolaylaştı. Özellikle Siber.Net sitemiz gecenin sessizliğinde sohbet severleri kendisine çekmeye devam ediyor. Siber chat odamıza gelen insanları gececiler ve gündüzcüler olarak iki kategoriye ayıracak olursak; gündüz gelen kullanıcılar daha masum ve sessiz, gece gelenler ise daha agresif ve arayış içinde olan kullanıcılardan müteşekkildir. Gece müdavimleri karanlıkta av arayan bir Arslan misali sohbet siteleri arasında adeta mekik dokumakta, bu arayışlar sabahın ilk ışıklarına kadar sürmektedir. Bu duruma gelmemizde elbette korona dediğimiz salgın hastalığın fonksiyonu çok büyüktür. Devletimizin karantina dolayısıyla aldığı kararlar, insanların evlere kapanması neticesinde Gece Sohbet odaları en parlak günlerini yaşamaya devam etmektedir.

Gece Sohbet Odalarına Gelen Kullanıcı Analizi

Gece chat odalarına gelen insanları analiz ettiğimizde, yukarıda da arz ettiğimiz gibi bazı yetişkin arayışlar içerisinde olduğunu fark ettik. Yani tamamen yetişkin sohbet yapmak için gelen bireyler var. Geceleyin en güvenli muhabbetlerin yapıldığı Siber.Net sitemiz, yaklaşık 19 yıldır rüştünü ispatlamış, hatırı sayılır bir kullanıcı kitlesine erişmiş, ağır, oturaklı ve prensipli bir sitedir. Her daim güvenlik ve kaliteyi ön planda tutmaya gayret ettik. Zaten Siber.Net, isim olarak marka bir sitedir, zaman zaman bizi taklit etmeye çalışan, makalelerimizi çalıp kendi sitelerinde yayınlamaya çalışan siteler olsa da, biz bunlara sadece gülüp geçiyoruz. Çünkü hep söylüyoruz; “Taklitler Aslını Yaşatır”. Kullanıcılarımızın memnuniyeti ve konforu hep birinci önceliğimiz olmuştur.

Merdiven Altı Gece Sohbet Odalarına Dikkat

Google sayfalarında arz-ı endam eden ve geceleri hizmet verdiğini iddia eden bir çok chat sitesi bulunmaktadır. Bu merdiven altı tabir edilen sitelerin ne yaptığı, neye hizmet ettiği, hedefleri ve amacı tam olarak tespit edilememiştir. Engin denizlerde rotasız ve kaptansız olarak ilerlemeye çalışan gemilere benzettiğimiz bu sohbet siteleri, elbet bir gün google’nin karanlık dehlizlerinde kaybolacaktır. Ayakta kalmak için her türlü çirkefi mübah sayan, adult (cinsel) kelimelere yönelerek eli tenasül uzvunda gezen güruhu kendisine çekmek için kılı kırk yaran bu siteler, kendi karanlıklarında kaybolmaya mahkumdur. “Edebi Bitiren Cinsel Sohbet” gibi tekerlemeleri ağzına alarak geçici gündem oluşturmaya çalışanlara, “Tam Sohbet” ismiyle yarım akıllılara hitap edenlere buradan yuh olsun diyorum.

Diğer Benzer Makalelerimize Bakmak İster misiniz?

[wpb-random-posts]

Admin
makale yazarıMakale Yazarı :
like1 views okundu
kategoriKategori : Sohbet Odaları
yorumyorum yok
linkLink : Gece Sohbet Odaları
tag
Etiketler
Benzer Yazılar
yorumlar


Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?