Emek Nankörü Yılmaz

emek nankoru yilmaz

Emek Nankörü Yılmaz

Emek nankörü Yılmaz konusu da nereden çıktı dediğinizi duyar gibiyim. Aslında bazı şüphelerimiz ve duyumlarımız vardı fakat konuya gerekli hassasiyeti göstermememiz, ihmalkar davranmamız neticesinde maalesef dünkü müessif olay meydana geldi. Peki dün neler olmuştu? Emek nankörü Yılmaz kimdir?

Tarihler 29.01.2021’i, saatler gece 03.00’ü gösterdiği zamanlarda asıl adı Yılmaz olan ama İRC CHAT dünyasında Linux olarak tanınan şahsiyet irc.siber.net sitesine giriş yapar. Yaklaşık 1 aydır sunucuya uğramamış, gece yarısı burada Admin şifresi olduğu aklına gelmiştir. Fakat ne tesadüftür ki; site sahibi Ryu, online süresi düşük olduğu gerekçesiyle Admin şifresini silmiştir. Bir iki denemeden sonra şifresinin silindiğini anlayan Yılmaz efendi, Ryu’nun iyi niyetle üçümüzün bir arada olduğu  #Webmaster kanalında yaklaşık bir ay önce, bana verdiği web ftp şifresi ile ftp dosyalarının olduğu yere bağlanarak Public_Html içerisinde ne kadar dosya varsa hepsini silmiştir.

Emek Nankörü Yılmaz İşlediği Haltı İnkar Ediyor

Ben site dosyalarının silindiğini fark edince hemen bu Yılmaz (Linux) denilen müptezel, nankör köpeğe (gerçi köpek demeye bile dilim varmıyor, köpekler sadık hayvanlardır) watsapp üzerinden yazdım. Çünkü ondan başka yapabilecek kapasitede kimse yoktu, şifreyi yalnızca Ryu, Ben ve Linux biliyorduk. O kadar pişkin ve haysiyetsiz bir adam ki, hemen inkar yolunu seçti. “Ben Yapmadım, Ben Etmedim”. Ağzıma gelen en galiz küfürleri savurmak istedim ama dün biliyorsunuz Aziz mübarek Cuma günü idi. Fakat yine de en ağır sözleri söyledim.

Konu İrcforumlari.Net Platformuna Taşındı

Site sahibimiz Ryu tarafından konu ircforumlari.net platformunda illegal faaliyetler bölümünde paylaşıldı. Gerekli bütün deliller ve loglar sunuldu. Kendisi her ne kadar dosyaları sildiğini inkar etse de, kullandığı Almanya İp numarası kabak gibi ortadadır. Bakınız aşağıdaki resim.

Log

Log

Emek Nankörü Yılmaz Hakkındaki İddialar Yenilir Yutulur Cinsten Değil

Evet arkadaşlar “Bir musibet, Bin Nasihate Bedeldir” ata sözümüz meğer ne kadar değerli bir sözmüş. Demek ki atalarımız bu sözleri söylemeden önce yüzlerce defa düşünmüşler, ölçüp tartmışlar. Bu Linux denilen adam hakkında bazı iddialar duymuştum ama ihtimal vermemiştim. Starsohbet.Net ve İstanbulburada.Net sitelerinin domain panellerini site sahibinin güvenini kazanarak ele geçirmiş, domainleri üzerine almış ve siteler kendisininmiş gibi başkasına satmıştır. Yaptığım araştırmada iddiaların doğru olduğunu üzülerek tespit ettim. Değerli arkadaşlar ve sevgili okurlar bu yazıyı burada paylaşmamın amacı, Almanya’dan bağlanan bu müptezele dikkat etmeniz ve hiç bir şifrenizi paylaşmamanızdır. Bizim canımız yanmadı, sadece biraz moral bozukluğu oldu, gördüğünüz gibi sitenin yedekleri yüklendi ve tam gaz yolumuza devam ediyoruz.

Kazanan ve kaybeden yönünden olaya bakarsak, ne ben kaybettim, ne site sahibi Ryu kaybetti. Ama Linux denilen müptezelin kaybettiği kesin. Defalarca sitelerini taşıdım, bir hosttan bir hosta, hiç bir ücret talep etmedim. Hep bir elim üzerindeydi. Fakat artık maymun gözünü açtı. Linux efendi umarım bu yazıyı mutlaka okursun. Sende insanlığın zerresi varsa gelir özür diler, helallik alırsın.

Admin
makale yazarıMakale Yazarı :
like0 views okundu
kategoriKategori : Genel
yorumyorum yok
linkLink : Emek Nankörü Yılmaz
tag
Etiketler
Benzer Yazılar
yorumlar


Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?