Çılgın Sohbet

cilgin sohbet

Çılgın Sohbet Odaları

 Çılgın sohbet veya çılgınlarla chat yapmak gibi bazı kavramlar dilimize pelesenk yapmış durumda. Özellikle şu Korona virüs salgınının hayatımızı kasıp kavurması sonucunda evlerde hapis ve izole bir yaşantı bazı dengeleri alt üst etmiş gibi görünüyor. Bu negatif durumdan nasıl kurtuluruz biraz beyin fırtınası yapalım istedim. Elzem ihtiyaçlar dışında evden dışarı çıkmadığımız bu günlerde üzerimizde bir uyuşukluk ve atalet var. Birisi bir şey sorsa artık hacı köylünün trene bakması gibi bakıyoruz, çünkü zihin artık bazı şeyleri kaldırmıyor. Bazen sorular karşısında ilham alabilmek için sağa sola bakınırız, en kolay çözüm yolu hava durumu hakkında konuşmak olur. Bu bağlamda çılgın sohbet odaları zor günlerimizi atlatabilmemiz, yabancı insanların enteresan fikirlerini öğrenmemiz açısından önem arz etmektedir. İnternet bağlantınızın olduğu her yerde çılgın sohbet sitelerine bağlanmak mümkündür. Dört duvar arasında adeta hapishane hayatı yaşayan insanların psikolojik olarak rahatlamaları için çılgın sohbet odaları bir kurtuluş reçetesidir. 

Çılgın Chat Siteleri İle Yalnızlığa Son

Kendinizi bunalmış, mutsuz, agresif, bitkin, yorgun, uykusuz mu hissediyorsunuz ? Eğer böyle hissediyorsanız insani ilişkilerde bir denge kurmanız son derece zordur. Fakat kendinizi böyle hissettiğiniz için hiç kimse sizi yargılayamaz, çünkü bir çok insan sizinle aynı kaderi paylaşmaktadır. Türkiye’de şu an mevcut karanlık, karamsar bir hava hakimken, insanların pozitif sohbet yapmalarını bekleyemezsiniz. Yukarıda da arz ettiğim gibi, üzerinizdeki ölü toprağını silkeleyip atmanın yegane yolu çılgın sohbet odalarına giriş yapmanız ve tüm dertlerinizi unutmanızdır.

Chat Odaları İçerisinde Neler Yapılabilir?

Hayatımızda bazen kontrol edemediğimiz bir çok şey olsa da, konu diğer insanlarla sohbet yapmak olduğunda bazı şeylere hakim olabiliriz. Neleri okuyacağımızı veya dinleyeceğimizi seçebiliriz. Ayrıca chat odaları içerisinde meydana gelen diyalogları takip ederek analizler yapabilir, bazen bu diyalogların ortasına dalarak bir takım sorular sorabiliriz. Sohbet sitelerinin avantajlarından birisi de herkesle muhabbet etme zorunluluğunuzun olmaması, bu yüzden hangi kullanıcı size neşe ve keyif veriyorsa onunla yazışmaya çalışın. Sizi sürekli eleştiren, öteleyen, aşağılamaya çalışan birisiyle muhabbet etmeniz moralinizin bozulmasına ve mutsuz olmanıza yol açacaktır. Sohbetlerinizi yaparken sitemizin kurallarına riayet etmeniz önem arz etmektedir.

Sonuç ve Analizler

Bu gün bu sitede ilk makalem olmasından dolayı oldukça heyecanlıyım, bu nedenle konuyu elimden geldiğimce bağlayıp nihayete erdirmek istiyorum. Sohbet sitelerinde yazılı muhabbetler yanlış anlaşılmaya son derece elverişli olduğu için, yaptığınız espri veya şakalara son derece dikkat etmelisiniz. Mizah, yerinde yapılırsa olumsuz düşüncelerle başa çıkma konusunda son derece faydalıdır. İnsanları güldürmeye çalışırken, kendiniz de gülmeye gayret edin. Kendinizi ve çevrenizdeki insanları kasmayın. Muhabbet ettiğiniz konu ne kadar ciddi olursa olsun, araya espriler serpiştirmek insanların yüzünde bir gülümseme belirmesine sebep olabilir. Yani demem o ki; aynı anda hem ağlayıp, hem gülebilirsin. Bir başka çarpıcı konu başlığında buluşmak ümidiyle sağlıcakla kalınız. 

Admin
makale yazarıMakale Yazarı :
like0 views okundu
kategoriKategori : Chat
yorum1 yorum
linkLink : Çılgın Sohbet
tag
Etiketler
Benzer Yazılar
yorumlar


Yorumlar (1 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?