Amasya Sohbet

Amasya Sohbet

Amasya Sohbet Odaları

Amasya sohbet odaları, Amasya chat siteleri, Siber.net kullanıcılarının katılımı ve büyük bir coşkuyla açılarak faaliyete başladı. Yurdumuzun tarih kokan illerinden Amasya’ya hoş geldiniz. Etrafı kayalık dağlarla çevrilidir. Tarihi ve kültürel zenginliklerini anlatmaya ne kitaplar yeter, ne yazmaya kalemler. Coğrafik olarak Karadeniz bölgemizde yer alan bu şirin mi şirin, güzel mi güzel ilimizi sizlere takdim etmekten gerçekten bahtiyar olduk. Amasyalı kullanıcı sayımızın gözle görülür bir şekilde artması, Karadeniz bölgesinden bir çok insanın ziyaret etmesi nedeni ile, Şehir sohbet odalarına ağırlık vermek zaruri bir hal aldı. Çok değerli dostlarım, sitemize teşriflerinizden dolayı bir Amasyalı olarak gerçekten onur duydum. Memleket hasreti ile yanıp kavrulan, sıla hasreti çeken bütün Amasyalılar sitemizde kesintisiz ve hızlı bir chat keyfini yaşayacaklardır. Ben şahsen bunun garantisini sizlere veriyorum.

Amasya Chat Siteleri

Amasya chat siteleri sayesinde, internet ortamında tanıştığımız insanlarla arkadaşlığınızı kolaylıkla ilerletebilir, daha sonra gerçek yaşamda buluşmak üzere söz verebilirsiniz. Hayatımızda yaşadığımız olaylar, gördüğümüz yüzler, başımıza gelen hadiselerin hiç biri tesadüf değil, tevafuktur. Bu nedenle sosyal çevrenizi genişletmek, yeni yüzler tanımak için Amasya sohbet odaları bu konuda en iyisidir diyebilirim. Çünkü Karadeniz ile İç Anadolu Bölgesi arasında irtibatı sağlayan kritik ve kozmopolittik bir ilimizdir.

Amasya Sohbet Odaları ve Arkadaşlık Siteleri

Amasya sohbet odaları vesilesiyle yüzlerce kişinin sağlam arkadaşlıklar ve dostluklar kurduğunu müşahede etmek bizler için ayrıca bir gurur vesilesidir. Hatta bazı arkadaşlıkların daha ileriye taşınarak, evlilik gibi kutsal bir müesseseyle taçlandırıldığını duymak, ayrı bir sevinç kaynağıdır. Amasya insanı son derece doğal, sıcak ve samimi olduğu için gündelik hayatta başınıza gelen sıkıntı ve olayları hiç çekinmeden dile getirebilir, çözümler veya tavsiyeler alabilirsiniz. Bu hayatta bazen paradan çok daha kıymetli olan şey kavi dostluklar kurmaktır. Amasya ve çevre illerden katılan bireylerle tanışmak için acele etmenizde fayda var.

Amasya Aşk Sohbet Sitesi, Ferhat İle Şirin Aşkı

Amasya’da geçmiş tarihlerde meydana gelen Ferhat ile Şirin aşkını duymayanınız hemen hemen yoktur. Bu aşk öyküsü, baştan sona hüzün ve acı kokmaktadır. Çünkü Ferhat, Şirinin babasının isteğini yerine getirdiği halde Şirine kavuşamamış, babası sözünden vaz geçmiştir. Rivayette anlatıldığına göre devrin padişahı kızını isteyen ve çok sevdiğini söyleyen Ferhat’a bir şart koşmuş, saraya epey uzak mesafede bulunan suyu, saraya kadar getirmesini yani bağlamasını istemiştir. Ferhat külünk tabir edilen büyük demirlerle kayaları oyarak kanal yapmış ve suyu saraya getirmiştir. Buna rağmen sevdiği kızın babasının çirkefliği neticesinde kavuşamamıştır. Derin bir ah çekmiş ve külünki havaya fırlatmış, başına düşen külünk nedeniyle orada can vermiştir.

Buradan çıkarılan kıssa şudur; “Söz Vermek, Öpücük Vermeye Benzemez”, ya söz vermeyeceksin, ya da verdiğin sözü yerine getireceksin.

Admin
makale yazarıMakale Yazarı :
like0 views okundu
kategoriKategori : Chat
yorumyorum yok
linkLink : Amasya Sohbet
tag
Etiketler
Benzer Yazılar
yorumlar


Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?