MOBİL SOHBET

İnternet günlük hayatımıza girdiğinden beri insanlar arasında etkileşimin yerini sanal dünyaya bıraktı. Bilgisayarın icadından sonra bu icadı daha da ilerilere taşıyan ve sadece veri yazma not tutma, belirli oyunları oynama kapasitesine bağlı bilgisayarlar mevcuttu. İnternet icat edildikten sonra bilgisayar teknolojisi hızla kendini geliştirmiş ve günümüzde internet adeta bilgisayarların ve akıllı telefonların vazgeçilmezi haline gelmiştir.
Hayatımızın vazgeçilmezi internet ve sosyal medya

Peki nedir interneti vazgeçilmez kılan şeyler bir kere internete girdiğimizde ilk aklımıza gelen Google olur. Google artık dünyanın en büyük güncel kütüphanesidir. Ardından herkesin profil bilgilerinin yer aldığı video ve fotoğraf paylaşabildiği Facebook, bu özelliklerin yanında ortak bir tag açan ve gündemi belirleyebildiğimiz Twitter yani kısacası sosyal medya araçları günlük hayatımızda hayli yer edinmiş durumdalar. Hal böyle olunca da insanların etkileşim alanı sosyal medyadan ve interneti sağladığı bütün faydalı araçlarla oluyor. Fakat şunu belirtelim ki eskiden Facebook , Twitter , İnstagram gibi siteler yokken Mırc tarzı sohbet siteleri vardı. Evet, hepimiz o sohbet sitelerinde arkadaş aradık, çok güzel arkadaşlıklar edindik ve gruplarda çeşitli etkinliklerde bulunduk.

mobil-sohbet

Mobil sohbet
Şimdi ise sosyal medyanın dev araçları varken en ihtiyaç duyduğumuz şey insanlarla sanaldan da olsa iletişime geçebilmek ve diyalog kurabilmek. Bu nedenle www.siber.net sitesine girerek yapabilirsiniz.2002 yıllından beri devam etmekte olan sitede daha sonra 2004 yıllında IRC/Sohbet portalına girmiştir ve insanlar için yeni bir iletişim aracı olmuştur. Siteye girdiğiniz zaman üst kategoride yer alan mobil sohbet kategorisine tıklayarak rumuz ve kanal girişlerinizi yaparak iletişime geçebilirsiniz. Giriş yaptığınız zaman keyifli sohbetler sizi beklemektedir.

Yorum

 1. By Hesna

  Cevapla

 2. By Aynur Tunç

  Cevapla

 3. By Ecrin

  Cevapla

 4. By Supervisor

  Cevapla

 5. By EfteLyA

  Cevapla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>